Newsletter RYZYKONOMII, jedyny taki w tej części Europy Wschodniej, całkowicie rodzimy (w 110% kapitał polski), czytany w miastach, wsiach, na drogach i poboczach, przez ludzi kompletnie wykształconych jak i tych mniej (jak skromna Redakcja), osiągnął właśnie, o  czym z dumą i niezwłocznie donosimy P.T. Czytelnikom liczbę 300 (słownie: trzysta) stałych subskrybentów.
Bardzo nam się podoba ta szybko rosnąca liczba spragnionych nieustannej wiedzy ryzykonomicznej, będzie jeszcze więcej i ciekawiej, stay tuned!

Zachęcemy jużCzytelników naszego portalu, których jest przecież znacznie więcej niż Subskrybentów Newlettera do zapisywania się, a już zapisanych do pilnego czytania, zachęcania znajomych.

Dołącz do 628 profesjonalistów.
Zamów cykliczny bezpłatny Newsletter.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu subskrybcji dla potrzeb wysyłki Newslettera (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prosimy też zawsze o udostępnanie Ryzykonomii w sieci. A nawet, jeżeli poczujecie taką wewnetrzną niepowstrzymaną potrzebę możecie Nas czasami pochwalić…
No wiec mamy 300 subskrybentów Newslettera, czekamy na 400 a…będzie jeszcze więcej Ryzykonomii, bo przecież:

“Nie musisz zarządzać ryzykiem…przetrwanie….nie jest obowiązkowe!”
   

Dodaj komentarz

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of