Compliance i zarządzanie to nowy periodyk poświęcony tematyce szeroko rozumianej zgodności (i niezgodności oczywiście też), którego pierwszy numer właśnie się ukazał; dostępny również jak rozumiemy w internetowej dystrybucji.

Od razu z radością donosimy, że Pierwszy numer tego, nie mamy wątpliwości oczekiwanego przez czytelników tytułu został wyborem Redakcji “Compliance” i zarządzania, rozpoczęty artykułem Waszego Skromnego Redaktora Naczelnego Ryzykonomii dr Jerzego Podlewskiego. Artykuł zaś nosi, jak sądzimy odpowiedni do kontekstu tytuł (i takowąż treść zawiera) a mianowicie „Biznesowe ryzyko, niezgodności”.

Dalej w „Compliance i zarządzaniu” znajdziemy między innymi:

  • Wywiad z Pawłem Kuskowskim, Prezesem niezwykle prężnego Stowarzyszenia Compliance Polska
  • Relację z Ogólnopolskiej Konferencji Przeciwdziałaniu Praniu Pieniędzy i Finansowania Terroryzmu
  • Niezwykle ciekawy artykuł eksperta, Łukasza Cichego dotyczący miejsca Compliance w systemie kontroli wewnętrznej banku
  • I….

…wiele innych ciekawych, wartych przeczytania materiałów, przygotowanych przez ekspertów i praktyków compliance i zarządzania.

compliance i zarządzanie

Magazyn “Compliance i zarządzanie” polecamy serdecznie uwadze P.T. Czytelników Ryzykonomii i sami z rosnącym zainteresowaniem czekamy na kolejne numery, mamy nadzieję już wkrótce.

Link do czasopisma można znaleźć poniżej, skromnym kliknięciem i udostępnieniem tej krótkiej recenzji Ryzykonomii przyczyniając się również do poszerzenia kręgu Czytelników naszych publikacji. Czytajcie Compliance i zarządzanie !

 

Dodaj komentarz

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz