Drogie Czytelnicy i Czytelniczki Bloga !

Wiemy, że czas kanikuły nie jest najlepszy do… no właśnie.. i jak tu nie zarządzać ryzykiem w wakacje !? I nad vakajszon risk też się pewnie z zadumą redagując kolejne artykuły pochylimy. Tymczasem z nie-zmierzoną radością komunikujemy, że w serii Biblioteki Ryzykonomii  ukazał się nasz kolejny e-book pt. ” Apetyt na ryzyko”.  Podobnie jak inne nasze publikacje znaleźć go można w renomowanej księgarni Empik (link)

Apetyt na ryzyko to zażarcie dyskutowany obecnie na świecie temat bo wielu, w tym Redakcja Bloga Ryzykonomia, uważa, że to kluczowe wyzwanie zarządzania ryzykiem we wszelkiej organizacji.
U nas jakby niezabardzo ale, mamy nadzieję, dzięki nam i to się zmieni.

“Apetyt na ryzyko” to może i nie-wielka księga, tym nie mniej na bitych nastu stronach znalazła się monografia zagadnienia, o którym w takim COSO II czy ISO 31000 raptem kilka zdań napisano. Również według naszej wiedzy o apetycie po polsku ledwie tyci, tyci można znaleźć.

Także, lekturę polecamy tym bardziej, że e-book “Apetyt na ryzyko” w suplemencie, zawiera również analizę wykorzystania ERM na świecie i w Polsce i z tejże analizy można wyczytać wiele ciekawych wniosków dla dalszych developmentów zarządzania (ryzykiem) .
Cały ten ogrom wiedzy w cenie, którą aż nam wstyd podawać, bo ledwie PLN 8,19 czyli wystarczy na wakacjach z potrójnego loda bez bitej i posypki zrezygnować i już za chwilę można w cichości z
e-bookiem na kompie, Ajpadzie czy czytniku się zaszyć i tajniki apetytu na ryzyko – dalejże zgłębiać. To się nazywa wakacje! Na zdrowie !

Dodaj komentarz

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz