e-booki Ryzykonomii !!!

Śpieszymy poinformować naszych Czytelników i wszystkich zaglądających na nasz blog, że po 2 miesięcznej przerwie spowodowanej problemami technicznymi nasze e-booki są znowu dostępne w sprzedaży !!!

Przerwa była spowodowana wycofaniem się Virtualo, największego zdaje się polskie wydawnictwa self-publishingu, spółka córka empik.com z wspierania niezależnych wydawców (takich jak Ryzykonomia). Jest to skądinąd znak czasu, naszego rodzimego czasu, raczej słabo świadczący o rynku czytelniczo-wydawniczym, ale przecież nie bez powodu jesteśmy w czarnym czytelniczym ogonie Europy …
No ale, akurat na Czytelników Zarządzanie Ryzykiem Ryzykonomia, nie mamy co narzekać i schedę po Virtualo przejęło ambitne wydawnictwo e-bookowo, gdzie nasze e-booki są ponownie dostępne,  podbie dzięki umowom e-bookowo z empik. com można je znowu nabyć także w tej księgarni. Jednym słowem wszystko powróciło do poprzedniego stanu, może po drodze zginęły formaty ePub i Mobi (książki są dostępne w PDF), ale pracujemy nad tym.
Także, życzymy przyjemnej lektury i zachęcamy do nabywania e-booki Ryzykonomii.
Więcej informacji o naszych książkach znajdziesz na naszym blogu (link) 

Nasze atrakcyjne, ciekawe, zajmujące, unikatowe w treści książki, e-booki o zarządzaniu ryzykiem kupisz tutaj (linki poniżej). 
Ew. aby zobaczyć wszystkie pozycje, e-booki Ryzykonomii w wyszukiwarkach na stronach księgarni należy wpisać imię i nazwisko Autora):

 

Dodaj komentarz

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz