Hestia Loss Control bloguje i śpieszymy donieść, że jakiś, ale niezadługi czas temu dowiedzieliśmy się, że nasi dobrzy znajomi (pozdrawiamy) z tej spółki córki znanej ubezpieczeniowej grupy, rozpoczęli nowy projekt merytoryczno-wydawniczy.

Wspomnimy jeszcze, że  już od kilku lat ukazuje się nagradzany periodyk branżowy o miłym sercu Redakcji Ryzykonomii tytule „Risk Focus” , pełnego zawsze ciekawych tekstów o ryzyku (nie mowiąc o dobrej recenzji naszego bestsellera „Zombie atakują!”).

Hestiameni postanowili z duchem czasu się zwirtualizować i stworzyli interesujący blog pod tak jasno sfokusowanym na ryzyku tytułem. Jak zauważamy, na tapecie sopockich bloggerów znajdzie Czytelnik aktualnie między innymi tematy „Konsekwencji niekontrolowanego dostępu”, „Co warto wiedzieć o oświetleniu awaryjnym” czy frapujące i jakże ważne w biznesie kwestie dotyczące samochodów flotowych.

Nowych informacji w tym tak żywych jak blogi o ryzyku nigdy za mało szczególnie u nas jest ich jak na lekarstwo kiedy w cywilizacji to jeden z podstawowych narzędzi ryzykonomicznej komunikacji.

Blog polecamy lekturze Czytelników Ryzykonomii, którzy i tak pewnie wyrabiaj kilka średnich krajowych żywimy nadzieję zarówno Czytelniczych jak i miłych przedświątecznej kieszeni, finansowych.

Dołącz do 548 profesjonalistów.
Zamów cykliczny bezpłatny Newsletter.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu subskrybcji dla potrzeb niezbędnych do wysyłki Newslettera Ryzykonomii (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Dodaj komentarz

Be the First to Comment!

Notify of
avatar