Hestia Loss Control bloguje i śpieszymy donieść, że jakiś, ale niezadługi czas temu dowiedzieliśmy się, że nasi dobrzy znajomi (pozdrawiamy) z tej spółki córki znanej ubezpieczeniowej grupy, rozpoczęli nowy projekt merytoryczno-wydawniczy.

Wspomnimy jeszcze, że  już od kilku lat ukazuje się nagradzany periodyk branżowy o miłym sercu Redakcji Ryzykonomii tytule „Risk Focus” , pełnego zawsze ciekawych tekstów o ryzyku (nie mowiąc o dobrej recenzji naszego bestsellera „Zombie atakują!”).

Hestiameni postanowili z duchem czasu się zwirtualizować i stworzyli interesujący blog pod tak jasno sfokusowanym na ryzyku tytułem. Jak zauważamy, na tapecie sopockich bloggerów znajdzie Czytelnik aktualnie między innymi tematy „Konsekwencji niekontrolowanego dostępu”, „Co warto wiedzieć o oświetleniu awaryjnym” czy frapujące i jakże ważne w biznesie kwestie dotyczące samochodów flotowych.

Nowych informacji w tym tak żywych jak blogi o ryzyku nigdy za mało szczególnie u nas jest ich jak na lekarstwo kiedy w cywilizacji to jeden z podstawowych narzędzi ryzykonomicznej komunikacji.

Blog polecamy lekturze Czytelników Ryzykonomii, którzy i tak pewnie wyrabiaj kilka średnich krajowych żywimy nadzieję zarówno Czytelniczych jak i miłych przedświątecznej kieszeni, finansowych.

Dołącz do 636 profesjonalistów.
Zamów cykliczny bezpłatny Newsletter.

Zapisując się na ten Newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie materiałów informacyjnych i promocyjnych Portalu Ryzykonomia i zgadzasz się z jego Polityką Prywatności, która znajduje się na stronie głównej Portalu Ryzykonomia. Masz prawo wypisać się z subskrybcji tego Newslettera w każdej chwili.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o