Jak zachować się przygotowując się do uczestnictwa w imprezie masowej. Co wziąć, a czego wnosić nie wolno. Co robić, a czego nie.

Dzisiaj polecamy krótki, ale zawierający wiele informacji i warty rozpowszechnienia film Tomasza Goleniewskiego eksperta od bezpieczeństwa imprez masowych z PRAWDZIWĄ i unikatową wiedzą praktyczną, który prowadzi firmę doradczą EOD Tech (link)

Aby obejrzeć film prosimy kliknąć na obrazek posta, albo link do Vimeo poniżej.

https://vimeo.com/256836642

Pan Tomasz już wcześniej dzielił się z Czytelnikami Ryzykonomii swoją profesjonalną wiedzą związaną z zachowaniem w przypadku spotkania się z sytuacją Active Shooter, Masowy Morderca (link) .

Powtórzmy po raz kolejny: znajomość prostych zasad zachowania się w sytuacjach kryzysowych to wiedza, którą powinien posiadać każdy, bo może uratować życie nam , naszej rodzinie, znajomym.

A w końcu Czytelnicy Ryzykonomii to elita, którą rozumie znaczenie zarządzania ryzykiem – z pewnością – i Redakcja nie ma co do tego obaw.
Oglądajcie i przekazujcie dalej. Pro publico bono.

Dołącz do 584 profesjonalistów.
Zamów cykliczny bezpłatny Newsletter.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu subskrybcji dla potrzeb niezbędnych do wysyłki Newslettera Ryzykonomii (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Dodaj komentarz

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of