karty kredytowe

Tekst gościnny.
Karty kredytowe dla podróżujących – tanio, wygodnie. Spróbuj!
Karty kredytowe dla podróżujących – udogodnienia, rabaty i gwarancja bezpieczeństwa podczas wyjazdu. Zajrzyj i przekonaj się, że warto! Dużo podróżujesz? Ciekawi cię świat i nie potrafisz usiedzieć zbyt długo w jednym miejscu? A może nie przepadasz za zbyt częstym przemieszczaniem się, ale zmusza cię do tego twój zawód? W takim razie na pewno nie jest ci łatwo zapanować nad swoimi finansami, zwłaszcza jeśli wyjeżdżasz również za granicę. Wymiana walut, wysokie prowizje przy transakcjach gotówkowych i bezgotówkowych – to bywa męczące. Z pewnością przydałaby ci się więc specjalna karta kredytowa dla podróżujących.


Czego oczekuje od karty kredytowej osoba, która dużo się przemieszcza, w krótkim czasie przebywa w wielu różnych miejscach? Na pewno bardzo ważne jest dla niej ubezpieczenie. W końcu nigdy nie wiemy, co nam się przydarzy, a w podróży ryzyko nieprzyjemnych zdarzeń, wypadków niestety
wzrasta. Ponadto w cenie są wszelkie udogodnienia oferowane przez bank, dzięki którym załatwienie różnych spraw związanych z podróżowaniem stanie się prostsze. Instytucje finansowe wychodzą naprzeciw potrzebom swoich klientów i  proponują im rozmaite programy partnerskie, w ramach których ci mogą otrzymać zniżki na ceny biletów lotniczych lub taniej przenocować w pokoju hotelowym. Przydatny bywa na pewno również serwis Concierge (bezpłatny dla posiadaczy kart prestiżowych), który może być pomocny w wielu sytuacjach, takich jak konieczność znalezienia najbliższego szpitala czy też rezerwacji miejsca w restauracji lub hotelu. Przemieszczając się z miejsca na miejsce, przecież zazwyczaj i tak mamy sporo zajęć, dobrze więc jeśli przynajmniej niektórymi sprawami ktoś się zajmie w naszym imieniu. Natomiast w razie kłopotów możemy skorzystać z możliwości wydania karty zastępczej lub awaryjnego dostarczenia gotówki za granicą.

Co by się więc nie wydarzyło – nasz bank zawsze nam pomoże.

Karty kredytowe dla podróżnych posiadają też oczywiście wszystkie zalety ich klasycznych odpowiedników. Dają więc możliwość zaciągnięcia debetu – i to często z dość wysokim limitem, dzięki czemu przebywając poza Polską nie będziesz musiał martwić się, że nagle zabraknie ci pieniędzy. Zadłużenie możemy spłacać – jak zwykle – w ratach, korzystając z długiego okresu bezodsetkowego. Ponadto coraz częściej działają one zbliżeniowo, płatności bezgotówkowe nie są obciążone prowizją, a w razie jakichkolwiek zastrzeżeń co do prawidłowej realizacji usługi za jaką zapłaciliśmy możemy skorzystać z usługi chargeback. Sporą zaletą jest również możliwość sprawdzenia stanu rachunku zarówno za pośrednictwem Internetu, jak i telefonu – dzięki temu będąc w podróży, mamy szansę, by na bieżąco kontrolować swoje finanse.
Tak liczne udogodnienia wiążą się jednak z pewnymi minusami, takimi jak spore opłaty zarówno za korzystanie z karty, jak i za wydanie jej ewentualnych duplikatów. Również transakcje gotówkowe obciążone są dość znacznymi prowizjami.

Osoby aktywne, sporo podróżujące to szczególny rodzaj klienta, z czego banki coraz częściej zdają sobie sprawę, wychodząc oczekiwaniom globtroterów naprzeciw. Karty kredytowe dla nich przygotowane są nie tylko stosunkowo niedrogie w użytkowaniu, ale również wyposażone w liczne udogodnienia, pakiety ubezpieczeniowe i usługowe, programy rabatowe. Każdy może wybrać ofertę, która będzie dla niego najwygodniejsza i najkorzystniejsza, a pomoże mu w tym zawarta na stronie internetowej www.karta-kredytowa24.pl porównywarka.

Dzięki niej poznamy plusy i minusy najlepszych na rynku kart kredytowych dla podróżujących i nie tylko. Jest ona prosta w obsłudze i co najważniejsze bezpłatna.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o