Wybaczcie drodzy Czytelnicy, ale trochę Was teraz pomęczymy informacjami o naszym nowym projekcie Ryzykonomia Podcast.

Podcast jest i rozwija się, właśnie opublikowaliśmy trzeci odcinek poświęcony złotym zasadom zarządzania ryzykiem. I zarządzania w ogóle. Zasadom zdrowy, rozsądkowym, prostym i uniwersalnym. I na podsatwie zawsze budzącej zainteresowania normy ISO 31000 Zarządzanie ryzykiem.

Przez ponad 20 minut (opowiadamy) mamy nadzieję w przystępny sposób co jest ważne w zarządzaniu (ryzykiem) także na bazie w końcu naszych całkiem niemałych doświadczeń w tej materii.

Jak zauważycie treści Podcastu Ryzykonomia nie pokrywają się z treściami na bloga Ryzykonomia. Ale, to chyba dobrze bo to kolejna w końcu nie najgorsza (jak sądzimy) dawka wiedzy.

Więc zapraszamy do subskrybcji przez iTunes, rózne aplikacje na Androida, które znajdziecie w Google Play, podobnie Windows. Podcasty, Podcast Addict, Stritcher, Speaker, TuneIn to tylko niektóre z przykładów.

podcast Ryzyko nomia
W wyszukiwarkach tych appów do słuchania podcastów klikacie zwykle pole wyszukiwania, potem wpisujecie „Ryzykonomia: widzicie charakterystyczne logo i cyk ! Jest ! Słuchacie na waszych ulibionych urządzeniach mobilnych smartfonach, tabletfonach i gdzie tylko chcecie….

Miłego słuchania Ryzykonomia podcast! Subskrybujcie teraz !

Oczywiście podcast jest także dostępny na stronie poniżej przez dedykowany player.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o