Księgarnia Ryzykonomii działa !

Jak prawdopodobnie część P.T. Czytelników Ryzykonomii już zauważyła na naszej stronie pojawił się baner naszego nowego projektu „Księgarnia Ryzykonomii”.
Księgarnia Ryzykonomii -to nasz własny sklep internetowy, w którym wszyscy adepci, fani i najbardziej zaawansowani w zarządzaniu ryzykiem mogą już nabyć 5 naszych e-booków.

Książki w formacie PDF i ePUB i MOBI (dodatkowy format MOBI dotyczy tylko „Zombie atakują”) Ryzykonomia wyśle do Was na podany w procesie zakupu e-maila w ciągu 24 h a pewnie dużo szybciej….

Księgarnia Ryzykonomii już oferuje następujące e-booki:

  • „Zombie atakują ! Zarządzanie ryzykiem po prostu” (lekki łatwy i przyjemny bestseller empik.com w e-kategorii „Biznes i ekonomia”), tylko PLN 19,90, kliknij do sklepu (PDF, EPUB, MOBI)
  • „Apetyt na ryzyko” (analiza niezwykle ważnego dla zarządzania ryzykiem pojęcia apetytu na ryzyko) tylko PLN 12,90, kliknij do sklepu
  • „Biegły rewident i zarządzania ryzykiem gospodarczym” (biegła rewizja, zewnętrzny audyt finansowy i zarządzanie ryzykiem) tylko PLN 12,90, kliknij
  • „Ryzyko gospodarcze” (teoretyczne podstawy zarządzania ryzykiem plus analiza 15 studiów przypadku zarządzania ryzykiem polskich przedsiębiorstw sektora MSP wraz z mapami ryzyka) tylko PLN 19,90, kliknij 
  • „Ryzykonomia dla każdego” (wszystkie ww.pozycje w jednej publikacji, ponad 427 stron!!) i tylko PLN 39,90. Oszczędzasz ponad 30% ! , kliknij !!!

Oczywiście dostępne w „Księgarni” e-booki sprzedajemy już od ponad 2 lat w empik.com, Virtualo i e-bookow. Teraz jednak korzystając ze sprawdzonych i szeroko stosowanych na polskim rynku rozwiązań e-commerce (platforma Shoplo) rzeczone książki możecie nabyć w korzystnych cenach bezpośrednio u producenta, czyli skromnej Redakcji portalu Ryzykonomia.

Zakup książek jest dziecinnie prosty, doskonale Wam znany z innych sklepów internetowych.

Księgarnia RyzykonomiiWybieramy książkę, dogodnie płacimy przez internet, jeżeli chcemy podajemy dane do faktury.

I… czytamy…  lekko, łatwo i przyjemnie zgłębiamy tajemnice Ryzykonomii, bo o to przecież chodzi…Księgarnia Ryzykonomii jest do Waszej dyspozycji !

Jak już wpominaliśmy, wkrótce ukaże się nasz kolejny e-book, kontynuacja bestsellera „Zombie atakują”. Ma on tytuł ‚Zarządzanie ryzykiem po prostu. Ostatni człowiek na facebooku”. Może zresztą nie tylko e-book…. A potem… czekajcie !

Powszechna ryzykonomia nadchodzi !   

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o