Zarządzanie ryzykiem biznesowym, korporacyjnym i o jakim by tam jeszcze nie pomyśleć, nie jest chyba zbyt dobrym temat na Święta i całkiem słusznie, bo Święta nie są przecież po to, aby Czymkolwiek zarządzać, ale…
po to żeby Świętować, a to oznacza także odpoczywanie od pracy i porzucenie tematów cięższych na rzecz lżejszych. 
Ale, ale dzisiaj jadąc samochodem od zadowolonego klienta słuchaliśmy jednym uchem w radiu, jak pewien socjolog snuł całkiem dorzeczne rozważania o istocie Lenistwa, wywodząc między innymi, i są podobno na to dowody empiryczne, że Lenistwo napędzą Innowacje.
Jak się nad tym zastanowić to i logicznie wydaje się to sensowne, bo każdy komputer trzeba od czasu do czasu wyłączyć i powtórnie naładować, lepiej jak wiadomo potem pracuje. Może więc i Lenistwo (choć trochę) napędza zarządzanie ryzykiem ? 

Stąd i w Redakcji Ryzykonomii panuje zgoda, że czas na świąteczne Lenistwo i dla naszych 
P.T. Czytelników i dla Waszej Redakcji, nawet jeżeli nie dla samej Innowacyjności, ale i ot, tak sobie. 
Ale zanim się rozleniwimy kompletnie to w tymże lżejszym tonie polecamy do oglądnięcia skecz, który zyskał pewną popularność na YouTube a i nas całkiem rozbawił, szczególnie, że znakomicie portretuje zarówno postać nie tak rzadko spotykanego i u nas Eksperta i różne przywary korporacyjnego widzenia “problemów”.  

Oprócz tego, skoro już proponujemy Czytelnikom chwilę relaksu i odpoczynku, to dlaczego nie leniwie przewracając e-stronice bestsellerowego e-booka „Zombie atakują!”?…. 

Wesołych Świąt i Innowacyjnego Lenistwa!
Życzy Wasza Redakcja Ryzykonomii.   

leniwych
ryzyko
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ !

leniwych, leniwych, leniwych

Dodaj komentarz

1 Comment on "Leniwych, Innowacyjnych Świąt !"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Ł.O.
Guest

Znowu czytać to samo ;)? Eeee, nie – trzeba coś świeżego 😉

wpDiscuz