Lifestylowo i pięknie…. taka historyjka wpadła nam w oko z ryzykiem jako tematem przewodnim.

Z amerykańskiego Forbesa o ponoć znanej w Waszyngtonie DC właścicielce salonów piękności.  Nawet jej się salon spalił u zarania biznesu, ale nasza Bohaterka sie nie poddała i dziś po kilkunastu latach jest już „marką” brand-namem w okolicy. I nawet myśli o swojej własnej linii kosmetyków i rozwoju biznesu gdzie się da.

Fajna historia, success story zauważona przez Monitor Ryzykonomii, jak zawsze o ryzyku, polecamy do poczytania przy lunchu.

http://www.forbes.com/sites/anushayhossain/2016/09/23/semra-tanrikulu-taking-risks-is-key-to-career-success/#1cc240ff5341

Z amerykańskiego Forbesa o ponoć znanej w Waszyngtonie DC właścicielce salonów piękności.  Nawet jej się salon spalił u zarania biznesu, ale nasza bohaterka sie nie poddała i dziś po kilkunastu latach jest już „marką” brand-namem w okolicy. I nawet myśli o swojej własnej linii kosmetyków i rozwoju biznesu gdzie się da.

Fajna historia zauważona przez Monitor Ryzykonomii, jak zawsze o ryzyku, polecamy do poczytania przy lunchu. Dla Czytelników i Czytelniczek.

 

lifestylowo Zarządzanie ryzykiem lifestylowo to bardzo ważna dziedzina lifestylowo lifestylowo

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o