Będąc niedawno na europejskim zjeździe menadżerów ryzyka FERMA Forum w Sztokholmie z zainteresowaniem przysłuchiwaliśmy się dyskusji dotyczącej ryzyka
(a wiec i szans i zagrożeń) związanych z uczestnictwem w nowym, sieciowo-społecznościowym świecie…

O FERMA Forum będą mogli Czytelnicy Ryzykonomii przeczytać na Blogu juz za chwilę, a ukaże się ona równolegle z wersją “gazetową” relacji w zaprzyjaźnionej  z Ryzykonomią “Gazecie Ubezpieczeniowej”.
Networking or not working…
Redakcja Bloga na tak postawiony problem odpowiada jak najbardziej pozytywnie.
Zapraszamy do kliknięcia “Lubię to” w lewym górnym rogu Bloga (właśnie tam 🙂 i jeszcze łatwiejsze śledzenie developmentów Ryzykonomii na fan page na Facebooku.  
Facebook ułatwia śledzenie nowych wpisów na Blogu, na Fejsie zamieszczamy również linki do ciekawych artykułów i materiałów niezamieszczanych na Blogu, można podyskutować, skomentować i podzielić się wiedzą. 
Networking or not working
Na Golden Line  Dział Spraw Sektora Publicznego Ryzykonomii od miesięcy prowadzi grupę dyskusyjną “Zarządzanie ryzykiem w sektorze publicznym JSFP”  dedykowaną pracownikom sektora publicznego.

Grupa na GL sukcesywnie rośnie i co najważniejsze jest forum nowych merytorycznych dyskusji, a nie wieszakiem na reklamowy spam – jak to zwykle na forach GL bywa. Staramy się aby grupa była żywa, dodajemy nowe wątki.

Marzą się nam takie same gorące, sieciowe dyskusje jakie obserwujemy na międzynarodowych forach zarządzania ryzykiem, ech….
Networking or not working !

Dodaj komentarz

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz