Najwyraźniej wojny póki co nie będzie a szkoda, bo przecież
jak zawsze jesteśmy przygotowani, sojusznicy wierni, nawet jeżeli przypadkowo wychodzą małe fopa al’a 39, chyba nasz hasło przewodnie bloga zdejmiemy z witryny, póki co właśnie Naczelny Bloga drapnął kolejny artykuł do naszej ulubionej Gazety Ubezpieczeniowej, gdzie ledwie co ukazała się poprzedni, o świecie compliance’u, tym razem Naczelny sporządził krótka historię zarządzania ryzykiem politycznym, PRA, Political Risk Assessment, długą i zawiłą ma historię ten phenomen i pięknie to Naczelny w 5000 znakach (ze spacją) uchwycił.  Nie jest tak łatwo z tym ryzykiem politycznym jak się naszym dyżurnym gadającym głowom wydaje, ale od czego Wasza Ryzykonomia więc czytajcie, śledźcie, artykuł o PRA ukaże się mamy nadzieję, niebawem.

Póki, co w atmosferze lekkiej demilitaryzacji, ale zawsze w
temacie zauważamy, że już niedługo  rozpocznie się kolejny europejski survey FERMy o najnowszych developmentach risk manadżmentu, więc i my pozwolimy sobie na mały quizik, lubią je Czytelnicy już zauważyliśmy wcześniej, więc tym razem zapytamy „w temacie” Ryzyka politycznego.
Prosimy o zaznaczanie odpowiedzi a opcje decyzyjne znajdziecie na prawym pasku bloga, (kiedy stoicie PRZED komputerem naturalnie).

Zapraszamy, a oficjalne wyniki za jakiś czas omówimy.

PRA
SZUKAJ W EMPIK.COM

PRA

Dodaj komentarz

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz