Strona główna Reklama na stronie

Reklama na stronie

Blog Zarządzanie ryzykiem RYZYKONOMIA, został założony w 2009 roku i od tego czasu nieprzerwanie przedstawia Czytelnikom tematykę zarządzania ryzykiem biznesowym, korporacyjnym i gospodarczym w Polsce i na świecie.

Śmiało możemy powiedzieć, że RYZYKONOMIA należy do nielicznych profesjonalnychm blogów o zarządzaniu działających w Polsce (nie bierzemy pod uwagę stron firmowych, udających blogi).

Z wielu odbytych przez nas spotkań i bezpośrednich rozmów na konferencjach biznesowych, szkoleniach, dyskusjach na forach profesjonalnych jasno wynika, że Czytelnikami RYZYKONOMII są menadżerowie korporacji międzynarodowych i polskich, kierownicy w sektorze publicznym, zainteresowani rozwojem studenci szkół biznesu. (Zobacz na przykład konferencja COFACE link ).

Reklama z blogiem Zarządzanie ryzykiem Ryzykonomia

Na RYZYKONOMII zamieszczam reklamy i teksty sponsorowane, najlepiej  związane z tematyką finansową (np. bankową, ubezpieczeniową) i szerzej biznesową. Przykład (link). W tekstach można zamieszczać linki i banery (do uzgodnienia). Teksty nie są usuwane ze strony, zostają „na zawsze”. Czas ekspozycji na najwyższej pozycji bloga – do uzgodnienia. Zamieszczane materiały reklamowe mogą być linkowane na naszych stronach społecznościowych na FB i LinkedIn (do uzgodnienia).

Oferuję również napisanie artykułów sponsorowanych i innych tekstów na zamówienie. Piszę dobrze i ciekawie na zadany temat, a to niestety nie jest dzisiaj tak powszechne. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pisaniu tekstów do gazet, artykułów popularnych i profesjonalnych, poczytnych e-booków i książek.

REKLAMA – CENY I WARUNKI

Oczywiście, do negocjacji.

Skontaktujcie się Państwo ze mną bezpośrednio:

tel.:  697 477 029

email: j.podlewski@ryzykonomia.pl