Ryzyka Angry Birds >>>
Kto z nas nie grał kiedyś w Angry Birds ? Każdy grał. Redakcja Ryzykonomii wogóle nigdy nie lubiła zbyt skomplikowanych intelektualnie gier. Ot, rozwalanki, strzelanki, strącanki. Łatwo grać, łatwo przestać.

Ryzyka Angry BirdsFirma Rovio – właściciel Angry Birs stała się kolejnym przykładem jest szybko działa ryzyko w dzisiejszym, technologicznym świecie. Oto, jak dowiaduje się Monitor Ryzykonomii z finansowej prasy światowej po ogłoszeniu kilka dnie temu kolejnych oczekiwanych na koniec 2017 spadków przychodów akcje spółki spadły nawet o 44 % do swojej ubiegłorocznej porównywalnej wartości. Obecnie jak czytamy Zarząd Rovio informuje, że 2018 zaczął się lepiej i firma wdraża nowe pomysły, ale.

https://www.ft.com/content/60755180-17b1-11e8-9376-4a6390addb44

Widać jak w branży wysokiej technologii szybko materializują się ryzyka strategiczne. Można nie zwykle szybko wspiąć się na szczyt, i Rovio jest tego przykładem, po to żeby znudzić się klientom i spaść na dół. Zaiste są to opisywane przez nas tutaj niejednokrotnie fast moving risks.
Ale, miejmy nadzieję firma odrabia swoją lekcję, bo w końcu to zdaniem Ryzykonomii, sympatyczna gierka. Życzymy powodzenia i wzrostu wartości ryzyk pozytywnych.

Dołącz do 636 profesjonalistów.
Zamów cykliczny bezpłatny Newsletter.

Zapisując się na ten Newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie materiałów informacyjnych i promocyjnych Portalu Ryzykonomia i zgadzasz się z jego Polityką Prywatności, która znajduje się na stronie głównej Portalu Ryzykonomia. Masz prawo wypisać się z subskrybcji tego Newslettera w każdej chwili.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o