Scenariusze 2017 w Ubezpieczeniowej – autorstwa Redakcji Ryzykonomii. Już dzisiaj, jak sądzimy interesujące spojrzenie na to, co może nam przynieść obecny rok.

I uwaga nie dziekujcie nam za usługi w zakresie przewidywania przyszłości na przykład przesyłając wypieki własnej roboty czy robiąc jakieś donacje, bo właśnie przeczytaliśmy, że to co w światowej blogosferze, co najmniej jeżeli chodzi o organizację jest proste jak drut u nas… Wymaga 1000 i jednego zezwoleń. Ha, ha ot i ryzyko MEGA REGULACYJNE.

Jak P.T. Czytelnicy naszego ryzykonomicznego portalu pamiętają, od kilku lat regularnie pisujemy do Gazety Ubezpieczeniowej, wiodącego na polskim rynku czaspoisma branży ubezpieczeniowej. Oczywiście, nie dziwi nas to, że ubezpieczeniowcy rozumieją ryzyko, bo to w końcu ich core business. Stąd też i tytuł naszej stałej kolumny w Ubezpieczeniowej, tak, tak zgadliście: RYZYKONOMIA.

Zostańcie z nami.

I zapisujcie się na nasz bezpłatny Newsletter, który subskrybuje już 360 osób tygodniowo. W Newsletterze także treści tylko dla jego subskrybentów. W celu zapisania się można podać dowolny adres email, ale jeżeli podacie na przykład swój firmowy, nie będziemy Was nigdy spamować. No, i zawsze, bardzo łatwo mozna się wypisać, w końcu “zarządzanie ryzykiem, podobnie jak przetrwanie – nie jest obowiązkowe”…

Dołącz do 489 profesjonalistów.
Zamów cykliczny bezpłatny Newsletter.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu subskrybcji dla potrzeb niezbędnych do wysyłki Newslettera Ryzykonomii (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
 

Scenariusze 2017 Scenariusze 2017  Scenariusze 20177 

Dodaj komentarz

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz